اسپا و ماساژ

ماساژ سوئدی چیست؟

اکثر مردم وقتی در مورد ماساژ فکر می‌کنند، نام ماساژ درمانی سوئدی به ذهن‌شان می‌آیند. یکی از مهم‌ترین اهداف ماساژ سوئدی، استراحت و ریلکسیشن تمام بدن است. اگر اخیرا تحت فشار و استرسبوده‌اید بهترین درمان برای شما ماساژ سوئدی است. گرچه هر نوع ماساژی می‌تواند دردها و استرسها را از شما دور کند، اما ماساژ سوئدی می‌تواند درمان قطعی انواع دردهای شما باشد. در ادامه به چهار مورد از فواید این ماساژ می‌پردازیم.

  • متدهای ریلکسیشن برای رفع استرس:

بر کسی پوشیده نیست که ماساژ به رفع استرس در افراد کمک می‌کند اما به طور مشخص ماساژ سوئدی به لطف تکنیک‌های درست خود، به رفع گرفتگی‌های عضلات و کاهش استرس در بدن کمک شایانی می‌کند. یک ماساژ سوئدی به صورت عادی شامل فشارهای دایره‌ای است که به کمک کف دست‌ها و دست‌ها به صورت ضربه‌، کشش و خمش توسط ماساژور بر بدن اعمال می‌گردد. اگر نیاز به فشار بیشتر یا کمتر دارید با ماساژور خود صحبت کنید. این کار نه تنها به بهبود روند ماساژ شما کمک می‌کند بلکه به باز شدن دریچه رابطه بین شما و ماساژور خود و در نهایت به آرام‌تر و راحت‌تر شدن پروسه ماساژ شما می‌شود.

  • توانایی‌درمانی ماساژ:

همانطور که پیش‌تر گفته شد ماساژ سوئدی نه تنها باعث از بین رفتن گرفتگی‌ها و دردهای قدیمی شما می‌شود بلکه باعث تسریع فرآیند درمانی در افراد می‌شود. این روش‌ها و تکنیک‌های خاص ماساژ سوئدی، در عین سم‌زدایی در بدن، باعث افزایش روند اکسیژن رسانی در خون می‌شود. در انتهای جلسه باعث بهبود گردش خون و انعطاف می‌شود.

  • درمان پوست با ماساژ:

اگر تا به حال قانع نشده‌اید که ماساژ طیف وسیع درمانی‌ و فواید بسیاری برای بدن شما دارد، بهتر است هرچه سریع‌تر یک وقت از پزشک خود بگیرید. ماساژ سوئدی پوست را تحریک می‌کند تا با افزایش جریان خون، روند کلاژن‌سازی را در خون بیشتر می‌کند.

  • کاهش درد با ماساژ سوئدی:

ماساژ یک راه عالی برای تسکین درد فیزیکی است. در واقع این یکی از اهداف اصلی ماساژ سوئدی می‌باشد. همانطور که گفته شد افزایش سطح اکسیژن در خون، برای تمامی اندام‌ها در سراسر بدن مفید است. این اکسیژن اضافی به عضلات اجازه می‌دهد تا تمام سموم که اخیرا ساخته شده‌اند، مانند ضایعات متابولیک یا اسیدلاکتیک آزاد شوند. چنین عملی می تواند منجر به کاهش چشمگیر درد عضلانی و خستگی‌های مفرط در بدن شود.

نمایش بیشتر
محصولات مراقبت از پوست

کلید زیبایی

کلید زیبایی با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد و زیبایی اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید