دنیای مدلباس و کیف و کفش

بررسی انواع سبک­ های لباس عروس در سال 2018

اگر به سبک لباس عروس ­های چند سال پیش نگاهی بیاندازید متوجه تغییرات اساسی آن نسبت به لباس عروس ­های فعلی می­ شوید. لباس ­های قدیمی معمولا دارای شانه­ هایی پفی و دامن­ هایی بسیار پرپف و پرحجم بود. دامن لباس عروس ­ها دارای میزان زیادی چین بود و بیشتر از پارچه­ های گلدار سفید و ساتن استفاده می ­شد.

لباس عروس به سبک سنتی دارای پولک و منجوق دوزی­ های زیادی نیز بود.

سال 2018 معمولا لباس عروس ­ها بسیار ساده و کم پف و ژیون شده ­اند و به قول معروف به سبک اروپایی و هالیوودی هستند.

دامن این لباس ­ها اصلا چین و پف زیادی ندارد و تا حدودی از پارچه ساده بی­گل و کرب شیری رنگ استفاده می ­شود.

لباس عروس­ های فعلی در عین سادگی دارای حجم کمی از سنگ­ دوزی­ های ظریف هستند که صرفا باعث درخشندگی و ملیح شدن لباس عروس است.

لباس عروس ماکسی

ساده­ ترین نوع مدل لباس عروس که الان در مزون­ ها موجود است، لباس عروس ماکسی است. این مدل لباس عروس دنباله کمی دارد. کمر پیرهن از دامن جدا شده است. دلیل استقبال از این مدل سادگی و سبکی آن است.

مدل ماکسی همیشه کاملا ساده نیست، ممکن است از پارچه ساتن سفید، شیفون، دانتل، حریر، اورگانزا، گیپور در آن به کار گرفته شود.

در این مدل سنگ­ دوزی ­های ظریف نیز انجام می­ شود. این مدل لباس عروس بیشتر برای خانم ­های کشیده و لاغر استفاده می­ شود.

مدل ماهی

لباس عروس­ های 2018 مانند گذشته نیست که تنها یک مدل بلوز دامنی یا پیراهن باشند.

نوعی دیگر از لباس­ عروس­ های فعلی که بیشتر برای عروس خانم­ های ورزشکار یا بدن­ساز طراحی می­ شود، استفاده از مدل زیبای ماهی است.

لباس عروس آستین­ دار

مدل­ های لباس عروس سنتی گاه دکلته یا تاپ مانند بود. اما طراحان فعلی، لباس عروس ­های 2018  را نه­ تنها برای حفظ حجاب بلکه برای زیبایی بیشتر آستین­دار طراحی می­ کنند.

آستین این لباس عروس ­ها گیپور ساده یا گل­دار است.

لباس عروس دنباله­ دار

لباس عروس ­های قدیمی­ یا سنتی دامنش دقیقا تا روی پا بود. اما لباس عروس­ های 2018 دنباله ­دار هستند. این دنباله برای لوکس­ تر شدن و مجلل ­تر شدن عروس و عکس ­ها طراحی شده است.

دنباله لباس عروس می­ تواند دارای سایز و اندازه ­های کاملا متفاوتی باشد. بسته به سلیقه عروس خانم که چه اندازه دنباله را انتخاب کند.

اگر عروس در مراسم کمتر بنشیند معمولا از لباس عروس کم دنباله استفاده می­ کنند. اما برخی عروس خانم­ ها فضای ورود به سالن را کاملا رمانتیک و مجلل طراحی کرده ­اند و تا انتهای مراسم بیشتر نشسته ­اند. این افراد معمولا از لباس عروس­ هایی استفاده می­کنند که دارای دنباله زیاد و با زرق و برق بیشتر باشد.

تور سر عروس

کاربرد اولیه تور عروس برای حفظ نجابت و یا به قول گذشتگان برای حفظ عروس از ارواح خبیثه بوده است.

اما کاربری تور سر عروس در سال 2018 کاملا فرق کرده است. این تور برای فانتزی شدن بیشتر عروس استفاده می ­شود. ابتدا این تور خیلی کم حجم و کوچک بود و زیر تاج و پشت سر استفاده می ­شد.

اما تور سر عروس در سال 2018 کاملا بلنده شده است. حتی ممکن است برخی توری به بلندی دامن خود انتخاب کنند.

اینکه تور سر اکسسوری، ساده یا گلدار باشد کاملا به هارمونی لباس عروس شما بستگی دارد.

شنل

شاید از شنل بیشتر برای عروس­ خانم­ های محجبه یا سنتی­تر استفاده می­ کردند. اما طبق مد لباس عروس 2018 طراحان از شنل برای رمانتیک شدن عروس و صحنه­ های عکس استفاده می­ کنند.

نکته:

باید توجه داشته باشید که لباس عروسی را انتخاب کنید که کاملا مناسب با استیل بدنی شما باشد. ممکن است لباس عروسی در تن یک خانم زیبا باشد اما مناسب خانم دیگر نباشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر
محصولات مراقبت از پوست

کلید زیبایی

کلید زیبایی با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد و زیبایی اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید