لباس و کیف و کفش

ترند کتانی 2020 : امسال چه کتانی‌هایی مد شده‌اند؟

در مطلب امروز  قصد داریم در مورد تابستان و فصل کتانی صحبت کنیم! با شروع تابستان و پس از آن پاییز شاهد استفاده از کفش های خنک‌تر و کتانی خواهیم بود. این مطلب را برای دوستدارات مد و ترند ها آماده کرده‌ایم. همراه باشید تا مروری داشته باشیم بر مهم‌ترین ترند کتانی 2020 . با خواندن آنچه در ادامه خواهید دید، با اصلی ترین کتانی هایی که برای امسال مد و محبوب شده اند آشنا خواهید شد. این شما و این هم محبوب‌ترین کتانی های امسال:

کتانی های ترند شده‌ی 2020 چه ویژگی‌هایی دارند؟

پیش از آنکه به لیست محبوب ترین کتانی ها برای سال 2020 برسیم، خوب است یک نگاه کلی به آنها داشته باشیم و با هم بررسی کنیم که اولویت های امسال مردم چه بوده‌ که باعث شده این مدل ها برای سال 2020 مد و ترند شوند.

1. اجازه دهید خیالتان را راحت کنیم که همچنان اولویت بر روی راحتی کتانی ها است. وقتی به لیست پیش رو نگاهی می‌اندازیم متوجه می‌شویم که همچنان راحتی کتانی ها آنقدری اهمیت دارد که تمامی ترندها از این ویژگی برخوردار باشند.

2. پس از مسئله‌ی راحتی کتانی ها که دیگر این ویژگی با ماهیت آنها عجین شده، موضوع دوم به طراحی و سیلوئت کلی کتانی ها برمی‌گردد. اگر پیگیر دنیای مد و لباس و ترند های آن باشید، بخوبی خواهید دانست چند فصلی است که کتانی هایی با طراحی فربه و چاق بسیار محبوب و رایج شده‌اند. اما امسال علاوه بر آن اندکی تغییر و نوآوری در سبک طراحی فربه‌بودن کتانی ها حس می‌شود. به طور خلاصه مورد دوم به سبک جدید طراحی کتانی های چاق و حجیم برمی‌گردد که با هم طراحی های جدید را خواهیم دید.

3. و در انتها آخرین مورد در ارتباط ترند کتانی 2020 که اشاره به آن خالی از لطف نیست، خبر خوبی برای طرفداران مینیمالیسم خواهد بود. کسانی که استایل مینیمال را می‌پسندند احتمالا از دیدن ترندهای امسال بسیار خوشحال خواهند شد. چون در سال 2020 مد و دنیای پر فراز و نشیب آن باز هم فلش‌بکی زده به کتانی های کلاسیک، نظیر کانورس (آل‌استارز)، کتانی‌های کلاسیک سفید رنگ مخصوص تنیس (نظیر استن اسمیت) و همچنین سبک و سیاق کتانی های ونس کلاسیک و …

مروری بر ترند کتانی های محبوب سال 2020

1. کتانی های ساق بلند

در بین کتانی های ساق بلند ظاهرا امسال کانورس و محصول جدیدش تا به اینجا پیروز میدان هستند. این کتانی محبوب باری دیگر با یک طراحی زیبا و چشم‌نواز مانند همیشه توجه هر علاقه‌مند به استایل کلاسیک و مینیمالی را به خود جلب می‌کند.

کتانی ساق بلند

2. کتانی های رنگ به رنگ

دیگر ترند کتانی 2020 مربوط به نوع جدید رنگ‌آمیزی کتانی هاست. همه ما شاهد آن بوده‌ایم که روز به روز سلیقه‌ها به سمت کتانی های رنگی پیش می‌رود و هر روز به طرفداران این سبک افزوده می‌شود. اگر علاقه‌ای به کتانی های رنگی (مثلا قرمز یا زرد و …) ندارید می‌توانید از این مورد همین الان بگذرید و ادامه‌ی لیست را مطالعه نمایید. اما اگر از علاقه‌مندان به کتانی های رنگی هستید، باید این مورد را بدانید که ترند 2020 این کتانی ها به سمت استفاده از طیف رنگی و یا به عبارت دیگر چند رنگ بودن کتانی پیش می‌رود.

2020 linen trends

3. ترند کتانی با لژ باحال!

دیگر ترند کتانی 2020 حکایت از لژ ‌های بامزه‌ی جدیدی دارد که اخیرا بسیار محبوب شده‌اند. این طراحی ها که در برندهای لوکس بیشتر رایج‌اند (بیشتر بخوانید: با لوکس‌ترین برندهای دنیای مد و لباس آشنا شوید) ظاهرا به برندهای رده پایین‌تر هم سرایت کرده‌اند. زمانی این سبک طراحی در انحصار برندهایی نظیر کلویی و … بود اما این روزها چون این سبک طراحی ها ترند شده‌اند، می‌توانید با هر بودجه‌ای یک کتانی جدید مطابق با مد روز و با لژ بلند و بامزه‌ که جلوه‌ای فانتزی را به استایلتان خواهد بخشید، بخرید و تجربه کنید.

4. کتانی های ولکرو (چسبی)

شاید کتانی‌های چسبی ما را به دنیای کودکان و راحتی کتانی های آنها ببرند (زمانی که بستن بند را هنوز نیاموخته‌اند) اما باید بدانید که با نگاهی مختصر به فشن شو ها متوجه خواهید شد که برند های مطرح و پیشتاز مد و لباس، برنامه‌ای اساسی برای همه‌گیر کردن دوباره‌ی این مدل از کتانی های بسیار راحت برای سال 2020 داشته‌اند.

این نکته را هم اضافه کنیم که این کتانی ها پتانسیل بالایی برای ست شدن با یک جوراب طرح‌دار زیبا دارند. اگر به سراغ این مدل از کتانی برای تابستان 2020 می‌روید، فرصت پوشیدن یک جوراب مناسب در کنار آنها را از دست ندهید.

5. کتانی های پلتفرم

در مطالب مختلف بار ها اشاره کردیم که به چه کفش هایی پلتفرم گفته می‌شود. در هر صورت برای کسانی که اطلاعی از آن ندارند باری دیگر تعریف می‌کنیم که پلتفرم (چه بوت و کفش و چه کتانی)‌ به یک لژ بلند اضافه در کف کفش گفته می‌شود که برای افزایش ارتفاع در انتها تعبیه میگردد. لازم به یادآوری است که در زمستانی که گذشت بوت های پلتفرم یک ترند مهم بودند و اکنون ظاهرا نوبت به کتانی ها رسیده که پلتفرمی شوند.

کتانی گوچی پلنفرم

کلا پلتفرم ها آنقدری محبوب شده‌اند که حتی کلاسیک‌ترین تولید‌کننده‌های کتانی نظیر کانورس و ونس هم به آن نه نگفته‌اند و مطابق ترند کتانی 2020 پیش رفته‌اند.

6. کتانی های فربه

آخرین مورد از ترند کتانی های 2020 را به انتهای لیست منتقل کرده‌ایم تا کمی بیشتر درباره‌ی آنها صحبت کنیم. همانطوری که در مقدمه به آن اشاره شد، کتانی ها روز به روز حجیم تر و چاق‌تر می‌شوند و ظاهرا محبوبیت آن ها رو به افزایش است. اما اینبار طراحی کلی این مدل از کتانی ها توسط طراحان و برندهای مطرح، کمی دستخوش تغییر شده است.

ترند کتانی های 2020

چه این سبک از طراحی کتانی ها را دوست داشته باشید و چه از آنها بدتان بیاید، در هر صورت چاره‌ای نداریم که آن را به عنوان یکی از مهم‌ترین ترند های سال 2020 بپذیریم. دیگر این کتانی ها اسپرت و برای کاربرد های ورزشی نظیر دویدن استفاده نمی‌شوند. وقتی طراحان لباس در فشن‌شو و کت واک های خودشان مستقیما آنها را به کار می‌برند باید انتظار همچین علاقه‌ای همه‌گیری بین مردم را نیز داشت.

موضوع حجیم شدن کتانی‌ها صرفا منحصر به خود کتانی نیست. حتی مورد سوم این لیستی که خواندید عملا استفاده‌ای محدود‌تر از همین ایده را نشان می‌دهد. حال اینبار بجای حجیم‌تر ساختن کل کتانی، صرفا لژ آن را بزرگ و فربه طراحی می‌کنند.

در مجموع زمانی کتانی هایی با این حجم صرفا برای ورزش و دویدن بودند اما اینبار به لطف طراحان مد و فشن شاهد مدل ها و طرح های مختلف آنها هستیم.

منبع:پارچی

نمایش بیشتر
محصولات مراقبت از پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید